Pergola
<

Pergoly jsou účinnou ochranou před nadměrným slunečním zářením a vysokými teplotami a vnášejí do rekreačních oblastí na dvorku atmosféru soukromí a útulnosti. Pergoly slouží nejen jako ochrana před sluncem a větrem, ale také k vytvoření dalšího prostoru pro volný čas.
 Automatické pergoly poskytují uživatelům komfort nejen během letního dne. Díky doplňkovému vybavení, jako je osvětlení a vytápění, mohou být využívány téměř po celý rok bez ohledu na denní dobu.
 Pergoly Selt jsou založeny na pevných konstrukcích z extrudovaného hliníku a prvků z nerezové oceli, což zaručuje mimořádnou odolnost. Zesílené spoje nosných prvků zajišťují stabilitu a vysokou odolnost proti větru (třída větru 6). Díky použití nejkvalitnějších materiálů bude pergola odolná vůči vnějším vlivům, a tak neztratí svůj estetický vzhled ani v dalších sezónách používání.
 Každá pergola Selt je vyrobena na míru, což zaručuje dokonalé přizpůsobení vašemu prostoru. Může být vybaven dalšími prvky, jako jsou dešťové senzory, LED osvětlení nebo topné panely.
 Pergoly Selt lze volitelně rozšířit o boční ochranné systémy typu Slide (vyplněné tkaninou Serge nebo lamelami Sunbreaker) nebo o Refleksoly ZIIIP, což zvyšuje jejich funkčnost a rozšiřuje možnosti použití. 

VYBERTE TYP

PERGOLY S LAMELAMI
Látkové pergoly 
BOČNÍ SCREENY
Selt@2022 Všechna práva vyhrazena
Zapisano