O společnosti
<

SELT je jedním z hlavních výrobců stínicí techniky v Evropě
.
Působí od roku 1980 a neustále posiluje svou pozici na trhu. Nabídka společnosti zahrnuje širokou škálu stínicích systémů včetně výrobků, jako jsou pergoly, fasádní žaluzie, markýzy, refleksoly a sunbreakery, které našim zákazníkům poskytují prostředí vhodné pro práci, studium i odpočinek.
Důležitým faktorem rozvoje společnosti SELT jsou investice do inovativních technologií a strojního vybavení a jejich neustálá modernizace, stejně jako pozornost věnovaná zajištění kvality v každé fázi výroby. Strojový park zahrnuje komplexní obráběcí centrum zahrnující 36 CNC strojů, 3 lasery, 2 stroje na tlakové lití hliníku, 16 profilovacích strojů na zpracování lakovaných hliníkových pásů pro výrobu per pro fasádní žaluzie a pozinkovaných trubek, 5 svařovacích strojů, a to jak impulsních, tak vysokofrekvenčních. SELT má 290 vlastních lisovacích forem na vytlačování hliníkových profilů a 46 vstřikovacích strojů na výrobu dílů z PVC.
 Součástí společnosti jsou také 2 nejmodernější práškové lakovny s licencí systému kvality QUALICOAT.   Při lakování se používají vysoce kvalitní práškové barvy značky IGP a k povrchové úpravě se používají výrobky renomované společnosti Chemetall. Dbáme na to, aby naše vysoce kvalitní výrobky mohly být co nejrychleji dodány našim zákazníkům. Toho dosahujeme díky vlastnímu dopravnímu parku. Našich 33 nákladních vozidel a 22 dodávek se s našimi výrobky dostane i do nejvzdálenějších koutů Evropy.
Opole
ul. Głogowska 24 a
Opole
ul. Kaszubska 12
Opole
ul. Pużaka 43
Rogów Opolski
ul. Leśna 13
Opole
ul. Wschodnia 23 a
<
>
Selt@2022 Všechna práva vyhrazena
Zapisano